SRF0504-102Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 2.7uH 1kOhm 100kHz 1.5A 0.06Ohm DCR SMD T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF0504102Y
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF0504-102Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    5.2mm x 5mm x 4.7mm