SMLJ110A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 110V 3KW 2-Pin SMC
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMLJ110A
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMLJ110A
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    CD214L-T110A
  • Maximum Clamping Voltage:
    177 V
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    16.8 A