SMCJ64CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 64V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description +
Search Keywords: SMCJ64CA
  • Référence:
    SMCJ64CA
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Family:
    CD214C-T64CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    103 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    14.6 A