SMCJ51CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 51V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description +
Search Keywords: SMCJ51CA
  • Référence:
    SMCJ51CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    18.2 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    82.4 V