SMCJ36CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 36V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Description +
Search Keywords: SMCJ36CA
  • Référence:
    SMCJ36CA
    3000
  • Configuration:
    Single
  • Maximum Peak Pulse Current:
    25.9 A
  • Family:
    SMCJ36CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    58.1 V