SMCJ26CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 26V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: SMCJ26CA
Spezifizierung +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    SMCJ26CA
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    Yes
  • HTS:
  • Maximum Clamping Voltage:
    42.1 V
  • Configuration:
    Single
  • Family:
    SMCJ26CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    35.7 A