SMCJ24CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 24V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMCJ24CA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMCJ24CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    38.9 V
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Family:
    CD214C-T24CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    38.6 A