SMCJ15CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 15V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Description +
Search Keywords: SMCJ15CA
  • Référence:
    SMCJ15CA
    3000
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    24.4 V
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Family:
    SMCJ15CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    61.5 A