SMCJ13CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 13V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description +
Search Keywords: SMCJ13CA
  • Référence:
    SMCJ13CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    69.7 A
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    21.5 V