SMCJ12CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 12V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Description +
Search Keywords: SMCJ12CA
  • Référence:
    SMCJ12CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    19.9 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    75.4 A