SMCJ110CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 110V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description +
Search Keywords: SMCJ110CA
  • Référence:
    SMCJ110CA
    3000
  • Family:
    CD214C-T110CA
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    8.4 A
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    177 V