SMCJ110A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 110V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description +
Search Keywords: SMCJ110A
  • Référence:
    SMCJ110A
    3000
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Family:
    CD214C-T110A
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    177 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    8.4 A