SMCJ100CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 100V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMCJ100CA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMCJ100CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    9.3 A
  • Configuration:
    Single
  • Maximum Clamping Voltage:
    162 V