SMBJ33CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 33V 600W 2-Pin SMB T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMBJ33CA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMBJ33CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    11.3 A
  • Family:
    SMBJ33CA
  • Configuration:
    Single
  • Maximum Clamping Voltage:
    53.3 V