SMBJ30CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vwm 30V 600W Bidir Smb Aec-Q/Tape & Reel - 7" Reel |Bourns SMBJ30CA-Q
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +