SMBJ26CA-Q
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 26V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: SMBJ26CAQ
  • Référence:
    SMBJ26CA-Q
    3000
  • Family:
    SMBJ26CA
  • Dimension:
    4.5715095mm(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max)mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    269.1 A
  • Configuration:
    Single15094
  • Maximum Clamping Voltage:
    54.7 V