SMBJ130CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 130V 600W 2-Pin SMB
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: SMBJ130CA
  • Référence:
    SMBJ130CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Maximum Peak Pulse Current:
    2.9 A
  • Family:
    CD214B-T130CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    209 V