SMBJ100A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 600W 2-Pin SMB
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMBJ100A
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMBJ100A
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    3.7 A
  • Family:
    CD214B-T100A
  • Maximum Clamping Voltage:
    162 V