SMAJ75CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 75V 400W 2-Pin SMA
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: SMAJ75CA
  • Référence:
    SMAJ75CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    3.3 A
  • Family:
    CD214A-T75CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    121 V