SMAJ70CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 70V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: SMAJ70CA
  • Référence:
    SMAJ70CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Family:
    SMAJ70CA
  • Configuration:
    Single
  • Maximum Clamping Voltage:
    113 V
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    3.5 A