SMAJ48CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 48V 400W 2-Pin SMA
Description +
Search Keywords: SMAJ48CA
  • Référence:
    SMAJ48CA
    5000
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    77.4 V
  • Family:
    CD214A-T48CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    5.2 A