SMAJ20CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 20V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: SMAJ20CA
  • Référence:
    SMAJ20CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
    5000
  • Family:
    SMAJ20CA
  • Configuration:
    Single
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    32.4 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    12.3 A