SMAJ18CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 18V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: SMAJ18CA
  • Référence:
    SMAJ18CA
    5000
  • Family:
    SMAJ18CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    13.7 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    29.2 V