SMAJ13CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 13V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: SMAJ13CA
  • Référence:
    SMAJ13CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Maximum Peak Pulse Current:
    18.6 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    21.5 V