SMAJ130CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 130V 400W 2-Pin SMA
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: SMAJ130CA
  • Référence:
    SMAJ130CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
    5000
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    209 V
  • Family:
    CD214A-T130CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    1.9 A