SMAJ120CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 120V 400W 2-Pin SMA
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
Description +
Search Keywords: SMAJ120CA
  • Référence:
    SMAJ120CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Maximum Peak Pulse Current:
    2 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    193 V