SMAJ10CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 10V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMAJ10CA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMAJ10CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Maximum Clamping Voltage:
    17 V
  • Configuration:
    Single
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Family:
    SMAJ10CA
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    23.5 A