SF-0603FP025F-2
Bourns
Fuse Chip Fast Acting 0.25A 65V SMD Solder Pad 0603 1.6 X 0.81 X 0.3mm T/R
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +