SDR1806-680ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 68uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 2.1A 130mOhm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SDR1806680ML
  • Référence:
    SDR1806-680ML
    EAR99
    250
  • Inductance:
    68 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    2.1 A
  • Maximum DC Resistance:
    130 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C