SDR1006-220ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.95A 100mOhm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SDR1006220ML
  • Référence:
    SDR1006-220ML
    EAR99
    800
  • Inductance:
    22 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.95 A
  • Maximum DC Resistance:
    100 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C