SDR1005-472KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 4.7mH 10% 1KHz 96Q-Factor Ferrite 150mA 17Ohm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SDR1005472KL
  • Référence:
    SDR1005-472KL
  • Inductance:
    4.7 mH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    150 mA
  • Maximum DC Resistance:
    17 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C