SDR1005-222KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 2.2mH 10% 1KHz 85Q-Factor Ferrite 200mA 8.2Ohm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SDR1005222KL
  • Référence:
    SDR1005-222KL
  • Inductance:
    2.2 mH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    200 mA
  • Maximum DC Resistance:
    8.2 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C