SDR1005-221KL
Bourns
Inductor Power - Wirewound - 12.7 x 10 x 5mm - 220 µH - 1KHz - 700 mA - 780m Ohm.
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SDR1005221KL
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SDR1005-221KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    600
  • Inductance:
    220 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    700 mA
  • Maximum DC Resistance:
    780 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C