SDR0805-3R3ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 4.5A 20mOhm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SDR08053R3ML
  • Référence:
    SDR0805-3R3ML
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    4.5 A
  • Maximum DC Resistance:
    20 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C