SDR0703-470KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 47uH 10% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 400mA 720mOhm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SDR0703470KL
  • Référence:
    SDR0703-470KL
  • Inductance:
    47 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    400 mA
  • Maximum DC Resistance:
    720 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C