SDR0604-471KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 0.21A 3.3Ohm DCR Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SDR0604471KL
  • Référence:
    SDR0604-471KL
  • Inductance:
    470 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    210 mA
  • Maximum DC Resistance:
    3.3 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C