SDR0503-220ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 900mA 280mOhm DCR Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SDR0503220ML
  • Référence:
    SDR0503-220ML
  • Inductance:
    22 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    900 mA
  • Maximum DC Resistance:
    280 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C