SDR0403-3R3ML
Bourns
Inductor Power - Wirewound - 4.5 x 4 x 3.2mm - 3.3 uH - 1KHz - 2.15 A - 58m Ohm.
Description +
Search Keywords: SDR04033R3ML
  • Référence:
    SDR0403-3R3ML
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    2.15 A
  • Maximum DC Resistance:
    58 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C