SDE0403A-120M
Bourns
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.197Ohm DCR Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +