RLB0912-2R2ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 2.2uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 5.3A 0.01Ohm DCR RDL Bag
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BULK Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RLB09122R2ML
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    RLB0912-2R2ML
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    10 mOhm
  • Maximum DC Current:
    4.5 A