RL622-680K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.2A 210mOhm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL622680KRC
  • Référence:
    RL622-680K-RC
  • Inductance:
    68 uH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    210 mOhm
  • Maximum DC Current:
    1.2 A