RL622-472K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 4.7mH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 50mA 16Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL622472KRC
  • Référence:
    RL622-472K-RC
  • Inductance:
    4.7 mH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    16 Ohm
  • Maximum DC Current:
    50 mA