RL622-100K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 3A 45mOhm DCR RDL Bag
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BOX Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RL622100KRC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    RL622-100K-RC
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    45 mOhm
  • Maximum DC Current:
    3 A