RL187-103J-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 10mH 5% 79.6KHz 100Q-Factor Ferrite 40mA 40Ohm DCR RDL Bag
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RL187103JRC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    RL187-103J-RC
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    10 mH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    40 Ohm
  • Maximum DC Current:
    40 mA