PM43-220M-RC
Bourns
Inductor Power Bobbin Core 22uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 760mA 380mOhm DCR T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PM43220MRC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    PM43-220M-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    22 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Current:
    760 mA
  • Maximum DC Resistance:
    380 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C