- PM1210-121J-RC
PM1210-121J-RC
Bourns
Inductor RF Molded Bobbin Core 120uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.07A 11Ohm DCR 1210 T/R
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: PM1210121JRC
fournisseur:Bourns
Référence:PM1210-121J-RC
Reel Pack:
2000 -
Inductance:120 uH
Type:Chip
Impedance:N/A
Tolerance:5 %
Technology:Bobbin Core
Maximum DC Current:55 mA
Maximum DC Resistance:11 Ohm
Operating Temperature:-40 to 100 °C