MH4516-800Y
Bourns
Ferrite Beads High Current Chip 80Ohm 25% 100MHz 3A 0.05Ohm DCR 1806 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +