MF-PSML110/12-2
Bourns
PTC Resettable Fuse 50A 0.3s 12V 0.03 Ohm 2-Pin 0805 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +