DR331-253AE
Bourns
Common Mode Chokes Dual 25uH 100kHz 500mA 200mOhm DCR SMD Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: DR331253AE
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    DR331-253AE
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    5.7mm x 9.3mm x 5 mm