CW100505-4N7J
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 4.7nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Alumina Ceramic 360mA 170mOhm DCR 0402 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CW1005054N7J
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CW100505-4N7J
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Inductance:
    4.7 nH
  • Type:
    General Purpose Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    0.3 nH
  • Technology:
    Laser Cut
  • Maximum DC Current:
    360 mA
  • Maximum DC Resistance:
    170 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C